Where you can buy Louis Vuitton Replica :

fake louis vuitton belt fake Louis Vuitton shoes fake dior saddle bag Best faux Chanel bags replica lv australia fake louis vuitton backpack chanel backpack replica chanel tasche fake louboutin pas cher Van Cleef & Arpels Imitation cartier schmuck replica deutschland Borse Louis Vuitton false dove trovarl chanel shoes replica Replica chanel backpack Portafoglio louis vuitton imitazioni Best faux Chanel bags replica Louis Vuitton supreme Backpack replica Jordan 1 replica louis vuitton hobo fake louis vuitton shoes replica celine borse false louis vuitton napoli louboutin pas cher gucci replica replica Jordan 1 borse louis vuitton replica scarpe louis vuitton imitazioni Borse Louis Vuitton false dove trovarl fake louis vuitton wallet zaino louis vuitton falso louis vuitton messenger replica gucci backpack replica replica gucci shoes replica louis vuitton m40780 replica louis vuitton wallet louis vuitton turkei online Louis Vuitton wallet copy hermes belt replica chanel backpack replica replica louis vuitton wallet replique louboutin louis vuitton tasche gefalscht kaufen chanel wallet replica imitazioni hermes louis vuitton fake hermes birkin replica Borse Louis Vuitton false dove trovarl chanel sunglasses replica

Süreç Etkinlik Değer

Başarılı iş sonuçları için çoğu zaman vaktimizi süreçlerin sebep olduğu sonuçlar üzerinde harcarız, ancak aslında faydayı bizzat süreçlerin kendisi ve etkinliği üzerinde çalışarak elde edebiliriz.

Hemen her kurumun kağıda dökülmüş süreçleri vardır ama biz bunlardan değil yani başka bir süreç gereği olarak kayıt altına alınanlardan değil işinize değer katmak üzere etkin çalışan canlı kanlı olanlardan canlı kanlı olmalarından bahsediyoruz.

Hizmet veya satış pazarlama alanında mı nasıl dediğinizi duyar gibi oluyoruz. İster üretim ister hizmet sektöründe olsun sonuçta tüm işleyişimiz süreçlerden oluşmakta, her bir süreç değişkenlik gösteren sonuçlar üretmekte, tüm bunlar ölçülebilir ve izlenebilir verilerden oluşmaktadır.

Yani aslında sanılanın aksine süreç verimliliği ve değeri konusunda hizmet sektöründe uygulamasının zor olması aslında daha çok fırsat olması demektir. Bu ve benzeri hizmet sektörü süreçlerini ve sorunları ölçüp değerlendirebilsek gelecekte önlem alınabilir bir durum olarak lehimize çevirebilsek karlılığımıza ve verimliliğimizi arttırsak iyi olurdu değil mi?

Ana süreçlerimiz iş hedeflerimizle hizalanmış olarak çalışıyor mu?
Gelişime ve yenileşmeye ihtiyacı olan süreçlerimiz var mı?
Çalışanlarımız vaktinin ne kadarını müşteri değeri yaratan işler için harcıyor?
Bu işi neden böyle yapıyorum?
Yapmazsam ne olur?
Müşteri bunu yaptığımı görse ne düşünür?
Bunun için bana daha çok öder mi, beni tercih eder mi?

Biz bu konuda işleyişimiz ve süreçlerimizin değer ve etkinliğini ölçümlenebilir yapar, ölçümler dolayısıyla değerlendirme ve geliştirme fırsatı yaratır, verilere dayalı kararlar almanıza yardımcı oluruz.

Tüm bunları, dünyada başarılı sonuçlar elde etmiş Yalın Altı Sigma araç ve gereçleri ile sadece satış pazarlama alanında değil hemen tüm kritik süreçleriniz için yapar.


Son Paylaşılan Bloglar

+ Daha Fazla Görüntüle